יום ראשון, 20 בספטמבר 2020, ב' תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 054-2339066

ספורט בנגבנט

כל חדשות הספורט של נתיבות, שדרות ואופקים

זעזוע בעירוני נתיבות- חיים אפנג'ר פוטר

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

שמעון בן קימון

נייד 052-7053686

SIMON320@WALLA.COM

חמישה מחזורים בלבד מפתיחת העונה מבצעת הנהלת עירוני נתיבות זעזוע בקבוצה. מאמן הקבוצה, חיים אפנג'ר קיבל הודעה על הפסקת עבודתו בקבוצה. הודעה הזאת מגיעה לאחר שהקבוצה הפסידה כבר שלושה משחקים, ניצחה פעם אחת וסימה משחק אחד בתיקו.

חשוב לציין שאפנג'ר פוטר לאחר המשחק בירוחם וההפסד השלישי היה כאשר את המשחק ניהל עוזר המאמן, מוטי גז.

" אנחנו לא רוצים להגיע למצב כמו בשנה שעברה", אמר לנו יו"ר ההנהלה, ישראל שריקי והוסיף: "חיים הוא בחור טוב, אך הגענו להחלטה שהוא לא מתאים לנו. גם השחקנים טוענים שהם איבדו אמון במאמן וטענו בפנינו שאין שיטה. השיא היה במשחק ההפסד בירוחם,  במקום שהמאמן יכנס לחדר ההלבשה כדי לעודד את השחקנים הוא העדיף לנסוע ברכב פרטי. מה גם שלאחר המשחק הזה הוא הפסיק להגיע לאימונים. יו"ר העמותה, רמי רחמים,  הודיע לו שעליו לקחת אחריות לנוכח מצבה של הקבוצה. עדיף עכשיו לבצע זעזוע ולא להגיע למצב בו ניאבק בתחתית. העונה הקבוצות התחזקו. ולכן מצאנו לנכון להחליף מאמן כעת. עד לתחילת השבוע הבא יהיה מאמן חדש לקבוצה".

חיים אפנג'ר, מאמן הקבוצה המפוטר אמר לנו בתגובה:" אחרי המשחק בירוחם קיבלתי הודעה מיו"ר העמותה על הפסקת עבודתי. ביקשתי שזה יהיה בכתב ורשמי. אחרי שאתה מקבל הודעה כזאת אתה יכול להגיע לאימונים? וודאי שלא. הבנתי שאני מחוץ לקבוצה לכן לא הגעתי לאימונים. להנהלת הקבוצה אין סבלנות". 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: