יום ראשון, 20 בספטמבר 2020, ב' תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 054-2339066

ספורט בנגבנט

כל חדשות הספורט של נתיבות, שדרות ואופקים

בושה- הטור של ארז ברוכי

"הבושה שלי מופנית להנהלת בית"ר ירושלים ובמיוחד לאלי אוחנה, שפשוט שם פס על כל אלה שהמליכו אותו להיות מי שהוא היום"

פורסם בתאריך:


אני בדרך כלל לא כותב בעיתון טור דעה וכו'... אבל הפעם באמת שהרגשתי מחויב לכתוב.

הבושה שלי מופנית להנהלת בית"ר ירושלים ובמיוחד לאלי אוחנה, שפשוט שם פס על כל אלא שהמליכו אותו להיות מי שהוא היום, אני גדלתי על אלי אוחנה כמו ש-90 אחוז מאוהדי בית"ר גדלו, דמות נערצת אחת שלא רואה אף אחד ממטר, אחד שאומר את אשר על ליבו.

 כשבית המשפט הרחיק את אלי טביב מכל פעילות במועדון הכדורגל בית"ר ירושלים, החליט אלי טביב להביא את אלי אוחנה, הסמל הבלתי מעורער של בית"ר ירושלים, כל האוהדים קפצו משמחה וואלה גם אני הייתי בניהם וכולם ללא יוצא מן הכלל אמרו וואלה עם אוחנה אנחנו יכולים לעלות רק למעלה, לא חשבנו לרגע שנגיע למצב בוא אנו נמצאים היום, אלי אוחנה אותה הדמות שהערצתי כל חיי פשוט מזלזל באוהדים ובעיקר בעצמו הוא בסך הכל עוד בובה בתאטרון של אלי טביב,  יש לנו על הספסל את אחד השחקנים הכי טובים בארץ יוסי בניון, שעובר התעללות מצדיו של שני האלי(טביב&אוחנה), כשהקהל מוחה על כך שיוסי לא נכנס מה בוחרים לעשות בהנהלה? פשוט להוציא הודעה שאם המצב ימשיך כך מצד האוהדים לא יהיה חיזוק בינואר, אז טביב היקר עלינו אתה לא מאיים, אנחנו לא מסתנוורים ממקום ראשון שני או מלשחק בליגה האירופאית.

( תמונה מהפייסבוק)

 אנחנו רוצים כדורגל שמח והתקפי שתהיה שמחת חיים על המגרש, נכון שאנחנו מכניסים הרבה גולים והממוצע שלנו הכי גבוה בהבקעת שערים אבל הכל מתבסס על מזל, אין שיטה, אין דרך ואין שמחת חיים, הבאתם את בן זקן שיהיה הבובה שלכם על המגרש, וואלה אני מרחם עליו הבחור חוטף את כל האש עבורכם, לי אישית אין טענה אחת אליו הרי כל אחד שיציעו לו לאמן את בית"ר ירושלים יקפוץ על התפקיד, אפילו אני. אז אליו אין לי טענות הוא בסך הכל עוד בובה בתאטרון של טביב.

 בתחילת העונה בא אוחנה ודיבר עם ראשי האוהדים שיפסיקו עם השירים הגזעניים 'בואו ניישר קו למען הצלחת המועדון' הוא אמר וכולם הסכימו איתו אבל לבוא עכשיו לאיים עלינו שלא תביאו חיזוק בינואר זה סתם עוד סיבה למסיבה, כי גם כך לא תכננתם להביא חיזוק.

לסיכום, תחשבו טוב טוב עד לאן אתם מותחים את החבל ועד לאן אפשר לכופף את הברזל כי בסופו של דבר חבל נקרע וברזל נשבר. 

שנו גישה כי אנחנו לא האויבים שלכם

או שפשוט תלכו הביתה ותעזבו אותנו בשקט

בית"ר הייתה לפניכם ותהיה אחריכם

על החתום אוהד בית"ר שכואב לו אבל ממש כואב לו

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
3
לוד
מורדכי | 13:42   05.12.17
2
כתבה נכונה
עדי | 21:42   04.12.17
1
כל מילה אמת (ל"ת)
רוני | 14:05   04.12.17