יום שבת, 15 באוגוסט 2020, כ"ה אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2339066

קשקשתא רכילות מקומית בנגבנט

כל חדשות הרכילות של נתיבות, שדרות ואופקים

במועצה האזורית שדות נגב חנכו מועדון לילדים בעלי צרכים מיוחדים

במסגרת פעילותה של מחלקת הילדים והנוער בשדות נגב וחזונם לתת מענה לכל אוכלוסיית הילדים והנוער במועצה וביוזמתה של ליאור כהן מהיישוב הקהילתי מעגלים, נפתח השבוע מועדון לילדים בעלי צרכים מיוחדים במועצה.

פורסם בתאריך:


 

ליאור כהן, תושבת היישוב הקהילתי מעגלים ומצטיינת הנשיא לשנת 2016, פנתה לראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן עם יוזמה מדהימה, לפתוח במועצה מועדון לילדים ונוער בעלי צרכים מיוחדים. עידאן, אשר גילה גם בעבר רגישות מיוחדת לאוכלוסיות אלה הבטיח לליאור כי הוא יעשה כל שביכולתו להגשים את בקשתה. כבר ביום המחרת כינס עידאן ישיבה דחופה לצורך קידומה של התכנית.

צוות מחלקת הילדים והנוער לקחו על עצמם את הפרויקט ונרתמו לביצועו, יחד עם ליאור הם גיבשו תכנית לפתיחת המועדון. בסיועם של קצין הביקור הסדיר וצוות המחלקה לשירותים חברתיים, הם החלו בתהליך עם המשפחות ובני הנוער וביום רביעי האחרון הגיע התהליך אל סיומו בחנוכתו של המועדון החדש, בהשתתפותם של הילדים ובני הנוער, ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן, צוות מחלקת הילדים והנוער, צוות המחלקה לשירותים חברתיים, צוות 'שותפות ביחד' מקהילת פילדלפיה, בנות השירות הלאומי והחונכים אשר ילוו את החניכים בפעילות המועדון.

המועדון ייתן מענה רחב בתחום החברתי לכלל הילדים בעלי הצרכים המיוחדים במועצה, מגילאי 6 ועד 18. את המועדון תלווה גם בת שירות לאומי ובמהלך הפעילות לכל חניך יהיה מדריך צמוד שילווה אותו וידאג לכל צרכיו.

"המטרה שלנו היא שמועדון 'יובל' יהיה מועדון הדגל בשדות נגב" ציין ראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן והוסיף: "אין דבר שמרגש ומשמח אותי יותר מלהיות אתכם כאן היום. זהו רגע נפלא ומשמעותי עבורי. אני רוצה להודות לכל מי שטרח לפתיחת המועדון ולאחל לכם, הרבה הצלחה והנאה במועדון, אני בטוח כי במקום הזה תרגישו בבית תוך זמן קצר, ואנו נמשיך להרחיב את הפעילות ולהעניק לכם פעילות חברתית איכותית. אני רוצה להודות ולברך את ליאור כהן המקסימה על היוזמה הנפלאה שלה שהביאה לכולנו אושר גדול ואי בטוח כי היא עוד תביא שמחה לליבותיהם של ילדים ובני נוער רבים. " 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: