יום רביעי, 23 בספטמבר 2020, ה' תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 054-2339066

פלילים בנגבנט

פלילים בנתיבות אופקים שדרות

רצח הלילה בשדרות

בשדרות דווח על אישה ללא רוח חיים וחוקרי המשטרה עצרו גבר שהיה במקום וככל הנראה דיווח על המקרה

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

נמי טויטו

 

חשד לרצח שתי נשים בדרום. אישה כבת 50 נדקרה למוות הלילה (ג') בבאר שבע, ואישה נוספת נמצאה ללא רוח חיים בשדרות. מהמשטרה נמסר כי בסביבות השעה 01:00 דווח על אישה כבת 50 שעליה סימני דקירה ברחוב אלכסנדר ינאי בבאר שבע. צוות מד"א שהגיע למקום קבע את מותה בזירה. המשטרה עצרה את בן זוגה של האישה בחשד לביצוע המעשה.

 

לקראת חצות דווח למשטרה על אישה מתה בדירה ברחוב חגי בשדרות, ככל הנראה מאדם שהיה נתון תחת השפעת אלכוהול. בדירה נמצאה אישה כבת 52 כשהיא ללא רוח חיים, וצוותי רפואה קבעו את מותה. המשטרה עצרה לחקירה חשוד בן 62. ניידת זיהוי פלילי הוזעקה למקום וחוקרי המשטרה בודקים את נסיבות המקרה.

לעת עתה, ממצאי החקירה הראשוניים טרם אוששו את החשד לפלילים. הלילה לאחר בדיקתם הראשונית של צוות מעבדת הזיהוי הפלילי שבחנו את הזירה תוך איסוף ממצאים פורנזיים, הועברה גופתה של המנוחה, 52, אל המכון לרפואה משפטית באבו כביר וזאת על מנת לקבל חוות דעת שתקבע את סיבת מותה.

כפי שדווח בתחילת האירוע, כוחות המשטרה שהגיעו הלילה לביתה, עצרו את מכרה שנכח במקום וכזכור זה דיווח לדיירים הסמוכים על גופת המנוחה. החשוד, 61, הועבר לחקירה במשטרה ושם מסר גרסתו לאירוע. בסיום חקירתו החשוד נכלא והחקירה נמשכת.

 

פרמדיק מד"א משה מור סיפר: "כשהגענו למקום ראינו בדירה אישה מוטלת כשהיא מחוסרת הכרה ללא נשימה וללא דופק. ניסינו להעניק לה טיפול רפואי וביצענו בדיקות רפואיות, אך היא הייתה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותה במקום".

 

בכך עלה מספר הנשים שנרצחו מתחילת השנה ל-18. לפי נתוני מדד ויצו לאלימות כלפי נשים,

בעשור האחרון נרצחו 185 נשים על ידי בני זוגן או על ידי בן משפחה. כבר בספטמבר 2014 הוקם צוות ממשלתי לטיפול ב"תופעת האלימות בתוך המשפחה", אולם המלצותיו שהוגשו כבר לפני שנה טרם אומצו על אף שתוקצבו על ידי הממשלה.

 

בחודש שעבר נרצחו 4 נשים, בהן דליה ברוך, שעל פי החשד בעלה חנק אותה למוות בבית מלון ואז ניסה להתאבד, אודליה בכר בת ה-20 שנמצאה ללא רוח חיים לצד בן זוגה בבית מלון באילת, מיה גורן, בת 41 שבן זוגה חשוד ברצח, והנרייט קרא בת ה-17 מרמלה, קרובת משפחתו של שופט העליון ג'ורג' קרא.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:

כתבות אחרונות בפלילים