יום רביעי, 23 בספטמבר 2020, ה' תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 054-2339066

כלכלה עד הבית בנגבנט

כלכלה עד הבית

רשת הסופרים 'ויקטורי' קיימה אירוע השקה למועדון החברים בלונה פארק תל אביב עם 5000 משתתפים

5000 משתתפים הגיעו לאירוע ההשקה המחודשת של מועדון החברים שקיימה רשת הסופרים 'ויקטורי' בלונה פארק תל אביב.  האירוע שהחל משעות הצהריים והסתיים בשעת לילה מאוחרת כלל שימוש חופשי בכל מתקני המתחם

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

נמי טויטו

הצלחה מסחררת לרשת הסופרים 'ויקטורי'

רשת הסופרים 'ויקטורי' קיימה אירוע השקה למועדון החברים בלונה פארק תל אביב עם 5000 משתתפים

 

5000 משתתפים הגיעו לאירוע ההשקה המחודשת של מועדון החברים שקיימה רשת הסופרים 'ויקטורי' בלונה פארק תל אביב.  האירוע שהחל משעות הצהריים והסתיים בשעת לילה מאוחרת כלל שימוש חופשי בכל מתקני המתחם, חלוקת מתנות ופרסים לילדים. הפתעה נוספת שחיכתה לאורחים הייתה הופעה של הצמד האהוב סטטיק ובן אל תבורי שגרמו לקהל הרב לקפוץ גבוה עם מיטב הלהיטים שלהם.

 

בין האורחים הרבים שהגיעו בשבוע שעבר לאירוע ההשקה המחודשת של מועדון החברים שארגנה רשת הסופרים 'ויקטורי' בבעלות משפחת רביד עבור לקוחותיה במתחם הלונה פארק בתל אביב, ניתן היה לראות את מנכ"ל ישראכרט, רון ווקסלר, יחד עם בכירים רבים במשק ביניהם סמנכ"ל מכירות בתנובה, ניצן גולדברג, סמנכ"ל מכירות בשטראוס עלית, רענן קובלסקי, ליאן זקס, סמנכ"לית בדנשר, עודד גורי, מחברת ההפצה גורי, מיכאל לובושיץ, סמנכ"ל סחר ומכירות בשסטוביץ', אושיית הרשת והסאטיריקן, יבגני זרובינסקי ועוד מכובדים נוספים שהגיעו ונצפו במתחם ה-VIP שהוקצה עבורם.

 

מנכ"ל החברה אייל רביד הוסיף: "אני מבקש להודות לאלפי הלקוחות, ספקים ושותפים שהגיעו באמצע יום העבודה יחד עם בני משפחותיהם. זה כלל לא ברור מאליו והדבר מעיד על האווירה המשפחתית אותה אנו מבקשים ברשת להעביר ללקוחותינו. בכוונתי להמשיך לערוך אירועים נוספים וזאת לאחר פנייה של מאות לקוחות הרשת שבירכו על ההזדמנות לבלות וליהנות מההופעה של הצמד המוביל במדינה במחיר נמוך יחד עם בני משפחתם".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: