יום שלישי, 14 ביולי 2020, כ"ב תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2339066

חדשות אזוריות בנגבנט

חדשות יישובי האזור

ראש מועצת שדות נגב, תמיר עידאן , בראיון חגיגי לנגבנט:

" כהונה בכנסת ישראל קורצת לי- אך מוקדם עדיין להחליט" הראיון המלא בגיליון החגיגי בסוף שבוע בעיתון 'צהוב'

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

שמעון בן קימון

נייד 052-7053686

SIMON320@WALLA.COM

הבחירות המוניציפליות תתקיימנה בעוד כ-7 חודשים, אך התמונה במועצת שדות נגב היא ברורה, נכון לעכשיו לא יהיה מועמד שיתמודד מול ראש המועצה המכהן והמצליח, תמיר עידאן, שיבחר לקדנציה נוספת, עידאן בהחלט עושה קדנציה מוצלחת עם הישגים מרשימים בכל תחומי החיים ביישובי המועצה. בימים אלו, בעקבות החשש להסלמה בעזה מרבה עידאן להופיע בתקשורת ולהביע את דעתו במקביל לכך שהוא מכין את הישובים חלילה לעימות נוסף עם החמאס ולהביאם לרמת מוכנות מלאה לשעת הצורך.גם על אפשרות שיתמודד לחברות בכנסת שוחחנו עם תמיר

על כל אלו ועוד שוחחנו עם תמיר בראיון מיוחד לכבוד חג הפסח- חג החירות.

התחייבת שהקדנציה הבאה תהיה אחרונה? אכן?

" אני חושב שראוי לקצוב את תקופות הכהונה של אישי ציבור בשתי קדנציות, כך שניתן יהיה להכניס לשירות הציבורי דם חדש, עם רעיונות חדשים ולקדם את הנושאים האזוריים והלאומיים בצורה מיטבית. תקופה של שתי קדנציות היא תקופה ארוכה ומשמעותית אשר אמורה להספיק לגיבוש חזון והגשמתו בצורה טובה וראויה".

מה התחושה להיות בסיטואציה שבה אין מועמד מולך לראשונה למעשה בשדות נגב?

" כרגע אכן אין מועמד, אך גם אם יהיה כזה אכבד זאת ואפעל לכך שהבחירות יהיו מכובדות ומכבדות".

מהן ההישגים הכי מרשימים שלך בקדנציה?

" ראשית, כל ההישגים אינם רק שלי, אנו עובדים כולנו יחד, עובדי המועצה, חברי המליאה, הנהגות הישובים והמתנדבים הרבים שלנו על פרויקטים ותוכניות בכל רחבי המועצה.

לפני שאמנה את חלקם, אני חייב לומר כי הדבר שאני גאה בו יותר מכל הוא הטיפול שלנו באוכלוסיית הנכים, הילדים עם הצרכים המיוחדים, הוותיקים והנוער וכן ההישגים שרשמנו בתחומי החינוך בכל הגילאים. לדוגמה, בתי הספר של שדות נגב דורגו ע"י עיתון דה מרקר כבתי הספר בעלי שיעור האלימות הנמוך ביותר בישראל, גם באחוזי הזכאים לבגרות נרשמה עליה דרמטית ובשנת הלימודים האחרונה נתבשרנו על זכאות של כ-90% בתיכוני המועצה.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: