יום שני, 24 ביוני 2019, כ"א סיון ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2339066

נתיבות בנגבנט

נתיבות,חדשות נתיבות

קדושת פעילות החסד של הרב יעקב שריקי שליט"א

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

שמעון בן קימון

נייד 052-7053686

SIMON320@WALLA.COM

אולי זה יקרה גם לכם. יום אחד הטלפון יצלצל, אתם תרימו את השפופרת ותשמעו מעברו השני של הקו קול נעים,  . "שלום, מדבר הרב יעקב שריקי" הוא יגיד. אם לא תמהרו לנתק, פתאום תמצאו עצמכם שוחים בתוך מעיין שוצף ועמוק של חוכמה יהודית בלתי נתפסת בהיקפה ותגלו שזכיתם להיכנס לפרדס המרהיב של הרב יעקב שריקי שליט"א שמפעיל ומקיים מפעלי "אור וחסד" בנשיאותו של הרב שליט"א  מפעלים שמקיימת פעילות של קדושה בכל רחבי הארץ .

 בשקט ובצניעות שייחודיות רק לו, מוכיח הרב יעקב שריקי שליט"א, כי עשייתו בהפצת תורת ישראל מכה גלים בכל עם ישראל.

במהלך כל השנה הפעילות הרוחנית של הרב מגיעה לכל רחבי הארץ, הרב שליט"א מגיע למקומות הקדושים שאיש לא ציפה להם. מאות משתתפים בערבי חיזוק של הרב ברחבי הארץ, במסגרת שיעורי תורה שהרב שריקי שליט"א מוסר.

אם לא די בכך, אז עושה הרב חסדים גדולים גם עם האוכלוסיות מעוטות היכולת, להם יש לו חיבור מיוחד ודאגה למכביר.

הרב מקיים חלוקת סלי מזון למאות משפחות מעוטות יכולת, אשר מודים לרב על עזרתו התמידית למענם במשך כל השנה ובעיקר בחגי ישראל. הרב אף בירך אותם בפרנסה טובה והתקרבות גדולה לה' יתברך.

בנוסף על כך, מקיים הרב ערבי סליחות במפעלי אור וחסד בנתיבות, ברחוב שבטי ישראל, שם הוא יושב ומקבל את הקהל הקדוש ומחזיק תורה באמצעות אברכיו היקרים.

מדיי ערב נוהרים המונים לערבי הסליחות, כשהשיא היה ביום לפני היום הגדול, יום הכיפורים, כאשר מאות הגיעו למתחם הכולל בנתיבות ומצאו את היערכותם אצל הרב, שביצע פדיון כפרות והתרת נדרים.

 כמו מקיים הרב כולל ערב לאברכים ובית מדרש בו לומדים אברכים ומתפללים במהלך כל השבוע.  ואף דואג כבוד הרב שליט"א לחלוקת חליפות לאברכים אלו.

 יצוין שהרב יעקב שריקי ( המאסטר) מקבל קהל באשקלון, אשדוד, ירושלים, דימונה, אור יהודה , בחולון וכמובן גם בנתיבות, כאשר פעמיים בשבוע משתרך תור גדול של מכוניות ליד המבנה הצנוע שבו מקבל הרב את הקהל הרב,  הכולל כאמור גם משפחות נזקקות וגם אנשי עסקים שמגיע אליו ומחפשים עזרה ותפילה.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: