יום שבת, 08 באוגוסט 2020, י"ח אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2339066

חדשות בנגבנט

החדשות המקומיות

מזל טוב: הושק פורטל ואפליקציית נגב נט מבית עיתון צהוב

יישובי הנגב אופקים, נתיבות ,שדרות והסביבה קמו לפני מספר ימים למציאות תקשורתית חדשה עם העליה לאוויר של - נגב נט מבית עיתון צהוב, פורטל חדשות, נדל"ן, ספורט, עסקים, תרבות ותחומים רבים אחרים, המחברים את תושבי אופקים, נתיבות, שדרות והסביבה לאזור המגורים שלהם.

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

שמעון בן קימון

נייד 052-7053686

SIMON320@WALLA.COM

לפורטל נלווית אפליקציה לסמארטפונים הזמינה להורדה הן לבעלי מכשירים עם תוכנת ההפעלה "אנדרואיד" והן למי שמשתמשים במערכת ההפעלה של "אפל".

הפורטל נגב נט פעיל כזכור כבר למעלה מחודשיים וכבר העלה שלושה סקרים פוליטיים שהעירו את הרחוב הפוליטי באזור שנה וחודשיים לפני הבחירות, כמו כן ניתן למצוא בפורטל נגב נט כתבות וטורים מעניינים לצד מבצעי מכירות של כל העסקים באזור.

פורטל ״נגב נט", כך מאמינים יוזמיה, אנשי התקשורת נמי טויטו, עידו סופר, ארז ברוכי ושמעון בן קימון ״יחשוף את האזור לקצב חדש ומסחרר של דיווחים לו איש מתושבי האזור לא היה רגיל קודם״.

עורך הפורטל הוא נמי טויטו, איש תקשורת בכיר והבעלים של המקומון 'צהוב', אשר מוכר לתושבים רבים מפעילותו העניפה בתחום התקשורת ובתחומים אחרים, למיזם שותפים גם כותבים רבים שנחשפו לגולשים בתקופה האחרונה.

נגב נט לוקח על עצמו את המשימה הלא פשוטה לעדכן אתכם הקוראים, כמעט בשידור חי, על כל הנעשה "בחצר האחורית הקטנה שלכם" הנקראת אופקים, נתיבות, שדרות והסביבה. מטרתנו שהעיתון האינטרנטי החדש הזה ייתן לכם את כל מה שאתם רוצים לדעת על העיר בתקווה שמהר מאוד תראו בו את מקור האינפורמציה העיקרי שלכם. סוד ההצלחה של נגב נט הוא ביכולתו להיות רלבנטי תמיד. הרלבנטיות תעניק לו כוח ותהפוך אותו לאטרקטיבי ומבוקש. כתוצאה מהחיבור החזק והמידי שלנו לכלל מרכיבי הקהילה, "אנו בטוחים שנצליח לבסס במהרה את מעמדנו כמובילי דעה בעיר", אמרו יוזמיה.

נמי טויטו:  ״עבורי כמי שמכיר את האזור על איכות החיים של תושביו, זו התגשמות חלום במידה מסוימת. קרי, העברת המשקל מתחום הפרינט לטובת העולם הסלולרי דיגיטלי בו רבים צורכים את החומרים שמעניינים אותנו. נשתדל לספק תמהיל תוכן אמין, איכותי, לא רדוד, מאתגר ומגוון גם בתחום תרבות הפנאי. תקוותנו שתשתפו אותנו בסיפורים ונושאים שיהיה בהם לעניין את כלל הקהילה הנפלאה של העיר. יצרנו עבורכם חוויית קריאה המוגשת בצורה גרפית נעימה לקריאה עם חזות צבעונית רעננה ואיכותית״.

מערכת הפורטל מזמינה את התושבים לכתוב, להתבטא בצורה גלויה וחופשית על נושאים ועניינים הקרובים ללב, לדון ברעיונות חדשים ובנושאים השנויים במחלוקת, ולדווח לנו על אירועים מיוחדים המתקיימים בסביבתכם הקרובה.

 נגב נט נולדה כדי לתת מענה לתוכן זמין, מידי ועדכני ממיטב העיתונאים . אנו בטוחים כי לתושבי אופקים, נתיבות, שדרות והסביבה מגיעה פלטפורמה אינטרנטית ברמה הגבוהה ביותר שגם תתרום לשגשוגה של העיר״.

 ההשקה של האפליקצייה שתהיה בקרוב מאוד תלווה בקרוב במבצע: בין מי שיורידו את האפליקציה יוגרל נופש בחו"ל. 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: