יום שבת, 19 בספטמבר 2020, א' תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 054-2339066

אופקים בנגבנט

חדשות אופקים

הצלחה גדולה לביה"ס דרכי נועם באופקים- ראש העיר, איציק דנינו: " ניכרת כאן עבודה חינוכית מצוינת"

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

שמעון בן קימון

נייד 052-7053686

SIMON320@WALLA.COM

 

 

 

ראש העיר, איציק דנינו, השתתף בטקס חנוכת המגרשים החדשים בבית הספר 'דרכי נועם' בעיר, מוסד חינוכי מהטובים שיש כיום בעיר. ראש העיר נשא דברים בפני התלמידים והצוות החינוכי : " בטקס רואים ילדים שמחים זה סימן שטוב להם בבית הספר. אני בקשר רציף עם בית הספר ניכרת כאן עבודה חינוכית מצוינת, עבודה שמתחילה עם ההורים עם הילדים , האחריות של מערכת החינוך, של הצוות החינוכי, של המנהלת מוביל אותנו לחזון שלנו – צמיחת ההתיישבות באופקים. כשיש בעיר כאלה מוסדות חינוך טובים, יש לנו מה להציע למתיישבים חדשים, כשרואים שזו מערכת החינוך אנשים נשארים. אני רואה את בית הספר כסמל ודוגמא לאחדות בין המגזרים: חרדים, דתיים, חילוניים וזו הדרך הנכונה להמשיך ולהתפתח בעיר אופקים".

בית ספר 'דרכי נועם'  - היחיד מסוגו בעיר המאחד את כל המגזרים : היחיד  מסוגו בעיר  המפעיל  גני ילדים בתוך מתחם  בית הספר : מחנך לערכים ולמצוינות בכל מקצועות הליב"ה : עומד בתקנים ובדרישות של משרד החינוך : בית הספר מפעיל פרויקטים שונים, מגוונים וייחודיים לאורך כל השנה :  מוביל מיזם חדש באנגלית ENGLISH SCHOOL אנגלית ללא הפסקה: רוכשים מהיום את המקצוע של מחר: ספריית אנגלית חדשנית.

שר החינוך מר נפתלי בנט השתתף בניסוי מדעי שערכו תלמידי בית הספר . השר התעניין בנלמד בבית הספר, שאל את התלמידים שאלות בנושאי מדע וטכנולוגיה. השר התרשם עמוקות מן הידע וההליכות.

"נהניתי מאד מאוצר הידע של התלמידים, מן ההתנהגות בנועם הליכות ובדרך ארץ " - ציין השר.

לאורך כל השנה מאותגרים התלמידים במגוון מבצעים ופרויקטים חינוכיים ולימודיים בשיתוף בית הספר והבית ביניהם: תוכנית לעידוד קריאה  אולימפיאדת אנגלית, העצמה אישית, למידה משמעותית, עצמאות בהכנת ש"ב, חינוך לאורח חיים בריא, ספורט, START UP  ועוד...

אין ספק, בית הספר דרכי נועם בניהולה של הגב' חיה- גילה סיגרון והצוות החינוכי המקצועי שלה, מוביל בלא מעט תחומים וזוכה אף להישגים לימודיים משמעותיים.

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: