יום שני, 24 ביוני 2019, כ"א סיון ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2339066

אופקים בנגבנט

חדשות אופקים

לאחר המודעות שפורסמו נגדו ונגד משפחתו אלי סיידה משיב אש לגדעון סבגי

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

שמעון בן קימון

נייד 052-7053686

SIMON320@WALLA.COM

אחרי פרסום המודעה נגד אלי סיידה בשבוע שעבר, מודעה שנשלחה בעילום שם לרבים מתושבי אופקים, למרות הכחשתו הנמרצת של המועמד לראשות העיר, גדעון סבגי, שיש לו או למי מאנשיו קשר למודעה זו,  החליט חבר המועצה, אלי סיידה, להגיב ולהפנות אצבע מאשימה נגד סבגי, ותקף אותו בפוסט נוקב בדף הפייסבוק שלו " גדעון סבגי הגיע זמן אמת!!!!

אני עוקב באדיקות אחרי הפוסטים שלך וממש מתמוגג מהכוונות הטובות. לצערי!! ישבנו יחד 5 שנים במועצת העיר(אתה בקואליציה ואני באופוזיציה)

ועל פניו נראה שאתה טועה ומטעה את הציבור והכי גרוע אתה נגרר אחרי חורשי הרעה ונביאי השקר. להזכירך במשך 5 שנים הצבעת פעם אחר פעם על כל הסעיפים שראש העיר הביא לישיבת מועצה, החמאת לראש העיר בכל הזדמנות ובמה.  שלחת עשרות שליחים לראש העיר להיות ברשימה שלו.ועוד, אבל בוא נשים את כל זה בצד ונתרכז יחד בעתיד,

אני מאוד רוצה לאתגר אותך ומבטיח שאם תעמוד באתגר אני אבחר בך בבחירות הקרובות. ( רק אם תענה אמת), אתה כותב על הצלחתך העסקית

בכל הזדמנות ואני בטוח שהציבור צמא לדעת כמה אתה מצליח. אז ככה, תפרסם מאזן בוחן על שמך של שנת 2016-2017.(גם אם היית שכיר)

תציג מקורות מימון של הבחירות הקרובות וכמה השקעת עד היום. תתחייב שלאחר הבחירות לא תהיה לך ולמשפחתך שום נגיעה עיסקית עם כל זרועות העירייה. כגון מתנ"ס וחברה כלכלית.

ולא פחות חשוב תשתף את הציבור בתהליך אחד( בבקשה רק אחד)שיזמת או הובלת בחברה הכלכלית. במידה ועמדת באתגר זה אני מתחייב לתלות שלך שלך ולבחור בך!!!

נ,ב, להבדיל מכם אני כותב בפייס גלוי ופרטי ולא מתחבא אחרי אתרים אנונימיים !!!! ולפני שאסיים אשתף אותך ואת חברך הפחדנים מה הבטיח לי ראש העיר!!

אז ככה, הוא התחייב לעשות סדר במתנ"ס לגבי חשבוניות של מקורבים לחברי המועצה. הוא התחייב לטפל במיידי בחריגות בניה של חברי מועצה.

ועוד משהו קטן הוא התחייב לי, שאם נכנסת בפוקוס להיות חבר עירייה אתה תהיה יושב ראש וועדת ביקורת. כי חוץ מבכי וביקורת לא ראיתי כלום ב 5 שנים האחרונות מימך. לסיום אתן לך טיפ קטנטן!!

עזבו את הדוב לישון בשקט ותתרכזו בעשייה למען הציבור. אחרת, תאלץ לתת הסברים הרבה יותר מפורטים לציבור!!! יום טוב ובהצלחה באתגר". מאז פרסומו של פוסט זה עלו תגובות רבות.   

 ממטה סבגי נמסר כי: "אין לנו כוונה להיגרר לפוליטיקת ביבים, אשפתות והשמצות, שמטרתה להסיט את הדיון ממצבה העגום של העיר אופקים, ההזנחה בכל התחומים ותהליך התחרדותה של העיר. כל אלה מחייבים תשובות מראש העיר ומ"חייליו" העיוורים שמונעים אך ורק מפחד ומהבטחות לג'ובים והם אלה שנשלחים לחזית, כי דנינו עצמו מפחד להתעמת ישירות מול גדעון סבגי. המציאות הקשה בעיר והעובדה שאין מענה לשאלותינו הרבות מחייבות שינוי מיידי באופקים, ואנו מאמינים כי תושבי העיר יעשו את הבחירה הנכונה ויחליפו בבחירות הקרובות את ההנהגה הנוכחית.. סבגי מסכים לפתוח את הספרים אם אלי סיידה ושות' גם יסכימו לכך... "

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
משיב.....
תושב | 14:43   21.10.18