יום שני, 24 ביוני 2019, כ"א סיון ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2339066

אופקים בנגבנט

חדשות אופקים

יום הבוחר מתקרב בצעדי ענק- נורברט בוקובזה יו"ר רשימת 'אופקים חדשים' בראיון אופטימי:

" אנחנו ערוכים ודרוכים לקראת יום הבחירות"

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

שמעון בן קימון

נייד 052-7053686

SIMON320@WALLA.COM

הישורת האחרונה כבר פה ובמטהו של נורברט בוקובזה שמוביל את רשימת " אופקים חדשים" פעילות ערה וגדולה, בוקובזה וחבריו לרשימה האיכותית ביותר שיש, פועלים בשטח בצורה מאסיבית, ארגון רשימות תומכים ועוד. במטה ישנה אופטימיות זהירה לקראת יום הבוחר, במטה כבר נערכים ליום הבחירות, ארגון יום מזה הוא חשוב ונורברט וחבריו מודעים לזה ונערכים בפעילים רבים שיפקדו את כל הקלפיות למפגן תמיכה אדיר וקוראים לכולם להצביע א בקלפי.

המתח כמובן באוויר כל הזמן " אם לא נהיה במתח אזי אנחנו עלולים להיכנס לשאננות שזו המכה הכי גדולה לרשימה שמתמודדת בבחירות, אנחנו ערוכים ודרוכים" אמר לנו נורברט בראיון מיוחד שקיימנו עימו.

 נורברט שללא ספק הינו אחד המתמודדים המרכזיים למועצת העיר, מכהן בין השאר גם כיו"ר העובדים של ההסתדרות, חבר בהנהגת ההסתדרות וחבר בבית נבחרי ההסתדרות, שימש כשלוש שנים כסגנו של איציק דנינו ומסיים קדנציה עשירה בפעילות קהילתית לטובת העיר בתחומי התרבות הספורט והכלכלה. עשייה שהתקבלה באהדה ובהערכה רבה בקרב מגוון רחב של תושבי העיר.

 אתה מכהן בלא מעט תפקידים מרכזיים מה נותן לך את הכוח והמוטיבציה להתמודד לבחירות אלו?

" משחר ילדותי חונכתי לסייע לזולת ועם הזמן לפרט, לחברה ולקהילה בכל תפקידי האישיים והציבוריים שהחלו כמזכיר איגוד מקצועי והמשיכו כיו"ר הנהלת המתנ"ס, יו"ר עובדי ההסתדרות ועד לשנים האחרונות כחבר מועצה וכסגן ראש העיר, דלת משרדי הייתה פתוחה וקשובה לכל פנייה, בעיקר מן הסתם הרגישות שלי היא בנושא כלכלה תנאי וזכויות עובדים ובהמשך הנושאים הקרובים לליבי התרבות החינוך והספורט. אני רואה בכל תפקידי רק שליחות לטובת הזולת כך היה וכך יהיה גם בעתיד, אני קורא לכולם להצביע א בקלפי.".

  

אתה מציג נבחרת איכותית שלא זכורה בשום בחירות בעבר. ראש עיר לשעבר ואיש הייטק, מנהל בנק, מזכירת נעמת, חבר מועצת העיר ואיש עסקים מצליח וכן מרצה בכיר במכללות באזור, איך בכל זאת "האגו" נעלם שם והעבודה נעשית בהרמוניה ראויה לציון?

"  אכן רשימה איכותית ביותר ואני אפתיע אותך ואציין שהם מיד נענו לפנייתי להצטרף למשימה ולסייע בניסיונם לטובת תושבי אופקים, כל החברים ברשימה ללא יוצא מן הכלל לא באים לא בשביל ג'וב, לא בשביל סידור עבודה וללא שום אינטרס אישי כולנו באים נטו לעבוד, לפעול ולסייע לראש העיר שיבחר, בעבודה במועצת העיר לטובת תושבי אופקים, אופקים זקוקה לנציגים שלנו לכן אנחנו קוראים לכולם להצביע א בקלפי.".

  האם אתם מזוהים עם מועמד כזה או אחר?

 החלטנו שאנו מאפשרים בחירה חופשית לראשות העיר , אין לנו שום העדפה ובכך אנו מכבדים את רצון הבוחרים שלנו לבחור על פי צו מצפונם בפתק הצהוב ולשים את האות –א- בפתק הלבן. יחד עם זאת, זה לא סוד שאני במערכת יחסים מצוינת עם ראש העיר, איציק דנינו ואני בטוח שנשתף פעולה בקואליציה שהוא ירכיב אם ייבחר".

במה בכוונתכם  להתמקד במועצת העיר?

"  כפי שציינתי הנושאים החשובים לנו הם חינוך, תרבות, ספורט וקהילה. (כולל כמובן בבני הנוער) ובכוונתנו להתוות קווים והקצאת משאבים לשיפור משמעותי של החינוך בעיר (הייתה בהחלט התקדמות בשנים האחרונות), אנו מתכוונים להעשיר את חיי התרבות והפנאי לתושבי העיר, אנחנו רואים חשיבות בהחזרת הספורט למפה הארצית, יש באופקים פוטנציאל אדיר של ספורטאים בענפים רבים וזה יהיה יותר מעוול לא לתת להם תשובות רציניות אחרת הם יצטרכו לרעות בשדות זרים. נשקוד על שיפור חייה הקהילה וננגיש אירועים רבים לשכונות. השקעה בנוער היא השקעה לעתידה של אופקים. לא רק במתן פתרונות כאלה או אחרות אלא בעיקר בהעלאת נושא הנוער לראש סדר היום במועצת העיר. בנושא התרבות ובכלל המתנ"ס המקומי עושה עבודה מצויינת ויש לחזק את העובדים הן בתנאי העסקתם והן בתקצוב הולם למגוון הפעילות שהם מציעים. כך גם אצל עובדי העירייה בכל האגפים שעושים פשוט עבודת קודש כל אחד בתחום בו הוא מועסק ולא תמיד הם זוכים להערכה  הראויים להם, ימים כלילות כמו באירועים שונים עובדי העירייה נמצאים שם בשביל תושבי העיר, אותם צריך לחזק לעודד ובוודאי לתגמל. חברי ואנוכי שקדנו על תוכניות מפורטות בכל התחומים שציינתי לעיל, אותם נציג לראש העיר הנבחר".

 

  מה יחשב בעיניך כהצלחה בבחירות אלו ?

"  אני בהחלט מציאותי והמאבק על כל קול בעיר הוא קשה, אין לי ספק ואני משוכנע שציבור הבוחרים בעיר יותר להבחין בעשייה, בניסיון ובעיקר בכישרון של חברי ברשימה שיכולים לתרום ולהשפיע רבות בקבלת ההחלטות במועצת העיר לטובת אופקים ולתושביה. בכל מקרה המשובים והאהדה שאנו מקבלים בעיר בהחלט מעודדים ומהווים עבורנו רוח גבית מרנינה בסוג של אמון והערכה. תודה ושיהיה בהצלחה".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: