יום חמישי, 25 באפריל 2019, כ' ניסן ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2339066

אופקים בנגבנט

חדשות אופקים

משטרת אופקים הגשימה חלומו של ילד חולה

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

שמעון בן קימון

נייד 052-7053686

SIMON320@WALLA.COM

שוטר ליום אחד- בצד המאבק בפשיעה משטרת ישראל פועלת כל השנה בפעילויות ערכיות וחינוכיות למען ובשיתוף עם הקהילה וגם מגשימה חלומות.

במסגרת חיזוק הקשר עם הקהילה בעיר אופקים נודע לשוטר הקהילתי למגזר החרדי, רס"מ יוסף זריהן, על חלומו של יוסף חיים לוי בן ה 9 להפוך לשוטר ליום אחד. משטרת ישראל פונה לאזרחי ישראל

" זו ההזדמנות שלכם להגשים לילד את המשאלה להיות "שוטר ליום אחד", כחלק מפעילות ערכית, חינוכית ובעיקר מהנה, יחד עם השוטרים של משטרת ישראל. ניידת המשאלות תוכננה כך שתתאים לרוב צרכי הילדים הסובלים מבעיות בריאותיות ומוגבלויות שונות, ועל מנת לשמח אותם. השוטרים שלנו יגיעו עד לביתם של המועמדים שיימצאו מתאימים, ויעניקו להם חוויה מעשירה ובלתי נשכחת. רוצים ללמוד כיצד פועל הרובוט המשטרתי המסייע לחבלן לנטרל חפצים חשודים? איך מפענחים חוקרי מז"פ טביעות אצבע? כיצד נשמעת בזמן אמת רשת הקשר המשטרתית? השאירו פרטים ואנחנו כבר נדאג לחזור אליכם".

תחנת המשטרה נרתמה להגשים את חלומו של הילד, וביום הולדתו העשירי שנחוג אמש הפתיעו השוטרים את יוסף חיים עם "ניידת המשאלות" של משטרת ישראל שאך זה נחנכה והותאמה במיוחד לפעילויות עבור ילדים הסובלים מבעיות בריאותיות ומוגבלויות שונות, ועל מנת לשמח אותם.

לפני עלותו לניידת ניתנו לילד מדי שוטר וכובע משטרתי ומפקד התחנה, סגן ניצב אבי לוי, העניק לו תעודת שוטר ואת דרגותיו ובכך הפך לשוטר ליום אחד.

מהלך הפעילות הילד ערך סיור בניידת, שמע כיצד נשמעת בזמן אמת רשת הקשר המשטרתית, למד איך מפענחים חוקרי הזיהוי הפלילי טביעות אצבע, וכיצד פועל הרובוט המשטרתי המסייע לחבלן בנטרול חפצים חשודים. בסיום "הכשרתו" עם הרובוט הוענקה לו סיכת חבלן.

 

"אנו שמחים ומודים על הזכות שהייתה לנו להיות במחיצתו של יוסף חיים ליום אחד, להגשים את חלומו ביום הולדתו ולהעניק לו חוויה מעשירה. נאחל לו הרבה בריאות ומזל טוב", כך נמסר מהמשטרה.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: