יום רביעי, 23 בספטמבר 2020, ה' תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 054-2339066

הטור של שמעון בנגבנט

הטור של שמעון

יום הבוחר הגיע- אנא עברו אותו בשלום!!!

טור אישי- שמעון בן קימון

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

שמעון בן קימון

נייד 052-7053686

SIMON320@WALLA.COM

רגע האמת הגיע. מחר בעז"ה תגיע לסיומה מערכת הבחירות באזורנו,  במערכה באופקים מתמודדים כזכור, ראש העיר, איציק דנינו וסגנו גדעון סבגי, בנתיבות ראש העיר, יחיאל זוהר מול משה פרץ ובשדרות ראש העיר, אלון דוידי מול עו"ד אמיר פינטו.

כל המועמדים  מבקשים את אמון הציבור תוך הקמת מטות בחירות וקמפיין בחירות שהחל בצורה עדינה אך אט אט החל מסע זה לעלות מדרגות של הכפשות והשמצות.  

ביום שלישי ניגש כולנו לקלפיות כדי להצביע מי יהיה זה שייטול את שרביט ההנהגה באזור שלנו ל- 5 שנים הקרובות.

באמצעות טור זה אני מבקש להעביר מסר חשוב לכולם. אנא מכם עשו הכל כדי שיום חשוב זה יעבור בשלום. כאן צריכה וחייבת לצאת הצהרה חד משמעית של המועמדים השונים לפעיליהם בשטח להרגיע את הרוחות. גם אם האמוציות עובדות שעות נוספות ביום זה.  

בסופו של יום זו העיר שלכם ובה תמשיכו לחיות גם לאחר הבחירות,  תהיינה התוצאות אשר תהיינה ( חוץ מאלו שמאיימים לעזוב את העיר אם המועמד שלהם לא יבחר).

 

בכלל, מערכת בחירות כזו באזור לא זכורה שנים רבות, הכל בוחשים בקלחת זו, כולם רוצים להיות ממקבלי ההחלטות במליאת מועצת העיר,עמדת כוח זו היא שהציפה את האזור ברשימות מרשימות שונות  ותושבים שרואים עצמם מועמדים ראויים לשבת במליאת מועצת העיר. זה לגיטימי לרצות להיות חבר מועצה. אך האם אלו שואלים את עצמם אם הם באמת ראויים להיות חברי מועצה?האם הם חושבים שביכולתם לייצג נאמנה את ציבור  הבוחרים ששלח אותם?  ניסיון העבר מלמד היו חברי מועצה שהשתתפו בישיבות. הדגש על השתתפו!!! אך השפעתם אם בכלל הייתה מינורית לגמרי " באו להעביר 5 שנים", והיו אחרים שפעילותם הורגשה היטב בישיבות המליאה.

המשימה של ראש העיר הבא בכל עיר תהיה משימה לא קלה כלל ועיקר, הבעיות בוערות!!! זה שיבחר וודאי מבין כבר כעת שהוא לא הולך לקדנציה של פיקניק אלא לקדנציה לא קלה.    

ביום שלישי הקרוב נדע מי יהיה ראש העיר, ואלו שביקשו את אמון הציבור יבחרו לייצג את תושבי אופקים, נתיבות ושדרות במליאת מועצת העיר מתוך שליחות ציבורית למען תושבי העיר שלהם.   יום בחירות נעים ומוצלח.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: