יום שני, 21 בספטמבר 2020, ג' תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 054-2339066

סקרים בנגבנט

סקרים

סקר הסופרים הגדול - מהו הסופר המועדף עלכם באיזור? - סקרים בנגבנט

סקר הסופרים הגדול - מהו הסופר המועדף עלכם באיזור?

חגי תשרי קרבים מאוד ואיתם ההוצאות הגדולות בעקבות הביקורים התכופים בסופרים השונים . בעוד ובעבר היצע הסופרים היה נמוך מאוד ותחרות כמעט ולא הייתה הרי שכיום התחרות על כיסם של הלקוחות גדולה מאוד מה שמצריך את מנהלי הסופרים לגלות יצירתיות ולצ'פר עם מבצעים שווים . הסקר יסגר ביום רביעי בשעה 24:00. בהצלחה לכולם.

מי מהמועמדים הבאים הוא המתאים ביותר לדעתכם להתמודד מול דנינו על תפקיד ראש העיר? - סקרים בנגבנט

מי מהמועמדים הבאים הוא המתאים ביותר לדעתכם להתמודד מול דנינו על תפקיד ראש העיר?

לפני כ 4 שנים נבחר איציק דנינו לראשות העיר אופקים. לאחר שנים של קיפאון וחוסר יציבות רואים כיום בכל פינה בעיר את השינו שהביא עימו דנינו.בקרב התושבים זוכה ראש העיר לפופולריות רבה. אך אחת מאבני היסוד של דמקרטיה הן בחירות , לכולם הזכות לבחור ולהיבחר. מי מהמועמדים הבאים הוא המתאים ביותר לדעתכם להתמודד מול דנינו על תפקיד ראש העיר? הסקר יסגר ביום רביעי ב 22:00. בהצלחה לכולם

סקר נגבנט לסגנות ראשות העיר - סקרים בנגבנט

סקר נגבנט לסגנות ראשות העיר

בעוד קצת יותר משנה יערכו הבחירות לראשות העיר נתיבות , ברחובות נתיבות עדיין לא מורגשת אווירת הבחירות הכל כך מזוהה עם נתיבות . אך בציבור החרדי התמונה שונה , מעל ומתחת לפני השטח הרוחות גועשות ורבים רואים את עצמם כמועמדים ראויים לקראת הקדנציה הבאה . לו הבחירות היו נערכות היום מי הייתם רוצים שיעמוד בראש הרשימה החרדים וישמש כסגן ראש העיר?